Valiuta:
Place your promotion here

You have no items in your shopping cart.

Neturite prekių palyginimui.

Jūsų namams

Žaliasis tropikalis – viena iš labiausiai patyrusių vandens skulptūrų tiekėjų ir gamintojų, virš 21 metų pristatančių Europoje ir NVS šalyse, siūlo projektavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo paslaugas.

Gaminių pritaikymas. Vandens burbulų sienas, kolonas, krioklius, akvariumus galima įrengti bute, nuosavame name, žiemos sode, sodyboje ar kitoje namų interjero aplinkoje.

Ekologiški ir ekonomiški gaminiai. Turimų ekologiškų gaminių įranga yra ekonomiška, mažai suvartoja elektros energijos, jai pajungti pakanka vieno 220 V elektros šaltinio.

Išmanūs gaminiai. Ilgesniems savaitgaliams, šventėms ar atostogoms Akvariumuose yra galimybė sumontuoti automatinę šėryklą, IP vaizdo kamerą stebėti realaus laiko vaizdą ar įrašinėti telefone, planšetėje ar kompiuteryje ar kitą įrenginį, kurie pasirūpins Jūsų gaminiu.

Kriokliams, vandens sienelėms galime sumontuoti automatinį vandens papildymą , vandens kokybės pateikimą per IP ar kitą įrenginį.

Gaminių privalumai. Žiūrėkite Gaminių privalumų skirtumus..

Gaminių privalumai. Žiūrėkite Gaminių privalumų skirtumus..

Individualus užsakymas. Išsirinkite turimus gaminius mūsų elektroninėje parduotuvėje arba užsisakykite pagal jūsų interjero pageidaujamus matmenys, formą, dydį ir stilių.

Nemokama konsultacija gaminiui. Išsikviesti mus ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą vandens skulptūrą jūsų aplinkos interjere.

Projektuojame prie Jūsų interjero priderintas vandens kompozicijas bei kitus interjero elementus pagal naujausias mados tendencijas.

Montuojame jūsų pasirinktoje arba mūsų rekomenduojamoje vietoje.

Nemokamas gaminių pristatymas Vilniaus mieste, į kitus miestus teiraukitės.

Akcija. Perkant akvariumą C40SB nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

Garantija. Perkant fizinio asmens vardugaminiams suteikiama 24 mėn. garantija.

Keitimo galimybė. Siūlome 14 dienų keitimo galimybę, produktams įsigytiems mūsų svetainėje.

Pinigų grąžinimo garantija 14 dienų.

100 % saugu pirkti internetinės bankininkystės sistema.

100 % saugus prekių pristatymo būdai:

  • pristato kurjerių tarnyba iki pat Jūsų durų;
  • siunčiame paštu;
  • pristatome mes;
  • prekes galite atsiimti pas mus.

Aptarnavimo-priežiūros paslaugos. Išbandykite mūsų aptarnavimo - priežiūros paslaugas pasirinkdami Jums tinkamus planus: paslauga, greita paslauga, skubi paslauga ir jeigu nepatiks, mes Jums iškarto pinigus grąžinsime.

Kaina. Mūsų akvariumų aptarnavimo-priežiūros kaina priklauso nuo: gaminio matmenų, formos, stiliaus, įrangos, aplinkos (kurioje jisai stovi), floros ir faunos ir jūsų pageidavimų, spauskite ,,pasiteirauti

Nemokama konsultacija aptarnavimui. Pasirašant aptarnavimo sutartį, konsultuojame nemokamai.

Kiekvienam gaminiui pridedama surinkimo instrukcija, naudingi priežiūros patarimai, o jeigu nenorite pats prižiūrėti, tai gali atlikti mūsų profesionalūs specialistai spausti ,,pasiteirauti

Aptarnavimo-priežiūros privalumai. Žiūrėkite Aptarnavimo-priežiūros privalumus..

Reikia pagalbos? Jau turite vandens gaminį ar akvariumą ir reikia pagalbos jį prižiūrėti, išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikę ir kokybišką priežiūrą.

Nuolaidos lojaliems klientams.

Kreditas. Galimybė pirkti gaminį išsimokėtinai per banką spauskite ,,pasiteirauti“

Užsisakyk Kelis gerus panaudojimus, kaip vandens gaminiai yra pritaikomi interjere.

Spauskite Pasiteirauti

Spauskite Užsakyti