Valiuta:
Place your promotion here

You have no items in your shopping cart.

Neturite prekių palyginimui.

Jūsų verslui

Žaliasis tropikalis – viena iš labiausiai patyrusių vandens skulptūrų tiekėjų ir gamintojų, virš 21 metų pristatančių Europoje ir NVS šalyse, siūlo projektavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo paslaugas.

Gaminių pritaikymas. Vandens sieneles, krioklius, akvariumus galima įrengti biuruose, parodose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, SPA centruose, rezidencijose, kazino, gydymo įstaigose, namuose ir prabangaus interjero aplinkose.

Ekologiški ir ekonomiški gaminiai. Turimų ekologiškų gaminių įranga yra ekonomiška, mažai suvartoja elektros energijos, jai pajungti pakanka vieno 220 V elektros šaltinio.

Išmanūs gaminiai. Ilgesniems savaitgaliams, šventėms ar atostogoms Akvariumuose yra galimybė sumontuoti automatinę šėryklą, IP vaizdo kamerą stebėti realaus laiko vaizdą ar įrašinėti telefone, planšetėje ar kompiuteryje ar kitą įrenginį, kurie pasirūpins Jūsų gaminiu.

Kriokliams, vandens sienelėms yra galimybė sumontuoti automatinį vandens papildymą, vandens kokybės pateikimą per IP ar kitą įrenginį.

Gaminių privalumai. Žiūrėkite Gaminių privalumų skirtumus..

Gaminių privalumai. Žiūrėkite Gaminių privalumų skirtumus..

Individualus užsakymas. Išsirinkite turimus gaminius mūsų elektroninėje parduotuvėje arba užsisakykite pagal jūsų interjero pageidaujamus matmenys, formą, dydį ir stilių.

Nemokama konsultacija. Išsikviesti mus ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą vandens skulptūrą jūsų aplinkos interjere.

Projektuojame prie Jūsų interjero priderintas vandens kompozicijas bei kitus interjero elementus pagal naujausias mados tendencijas.

Montuojame jūsų pasirinktoje arba mūsų rekomenduojamoje vietoje.

Nemokamas gaminių pristatymas Vilniaus mieste, į kitus miestus teiraukitės.

Akcija. Perkant akvariumą C40SB nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

Garantija. Turimiems gaminiams suteikiame 12, individualiai užsakomiesiems 24 mėn., garantija.

100 % saugu pirkti internetinės bankininkystės sistema.

100 % saugus prekių pristatymo būdai:

  • pristato kurjerių tarnyba iki pat Jūsų durų;
  • siunčiame paštu;
  • pristatome mes;
  • prekes galite atsiimti pas mus.

Aptarnavimo-priežiūros paslaugos. Išbandykite mūsų aptarnavimo - priežiūros paslaugas pasirinkdami Jums tinkamus planus: paslauga, greita paslauga, skubi paslauga ir jeigu nepatiks, mes Jums iškarto pinigus grąžinsime.

Aptarnavimo-priežiūros privalumai. Žiūrėkite Aptarnavimo-priežiūros privalumus..

Reikia pagalbos? Jau turite vandens gaminį ar akvariumą ir reikia pagalbos jį prižiūrėti, išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikę ir kokybišką priežiūrą.

Nuolaidos lojaliems klientams.

Nuoma gaminių. Nuomos kaina sudaro 10 - 20% nuo turimo gaminio vertės.

Spauskite Pasiteirauti

Spauskite Užsakyti